Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві ветеранів і переселенців безкоштовно навчатимуть робітничим професіям

10 Лютого 2024, 9:47

У столиці безкоштовно навчатимуть робітничим професіям учасників бойових дій, вимушених переселенців та безробітних на базі закладів професійної освіти. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна слова заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського.

Зазначається, що столична влада другий рік поспіль реалізує освітній проєкт спільно з німецькою благодійною організацією «Sequa», щоб готувати кваліфіковані кадри для відновлення та обслуговування інфраструктурних об’єктів.

Ці курси розраховані на 3-4 місяці. Навчання проводиться за спеціальностями: «Водій автотранспортних засобів категорія С», «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування», «Зварник», «Електрик/Електромонтажник», «Кравець», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

По завершенні курсів видається сертифікат державного зразка.

До програми залучені 5 закладів професійної освіти. Крім того, за держпрограмою освітніх ваучерів можна пройти навчання в 15 закладах з більш як 40 спеціальностей.

Деталі щодо реєстрації на навчання за телефонами:

  • 099-670-03-25 – Київський професійний коледж автотранспортних технологій («Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»).
  • 096-288-49-94 – Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства («Зварник»).
  • 044-430-93-76; 095-660-31-57 – Київський професійний енергетичний коледж («Електрик/Електромонтажник»).
  • 066-683-75-65 – Київський професійний коледж технологій та дизайну одягу («Кравець»).
  • 050-775-16-66 – Київський професійний коледж автотранспортних технологій («Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»).

Раніше ми розповідали про те, що учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно пройти професійне навчання.