Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині відновили Гостомельську амбулаторію

10 Лютого 2024, 9:10

Нещодавно в області завершили відновлення Гостомельської амбулаторії Ірпінського ЦПМСД, яка значно постраждала від загарбників ще на початку повномасштабної війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.  

Зазначимо, що в амбулаторії були пошкоджені вікна та фасад будівлі, зруйновані внутрішні приміщення: кабінети лікарів та адміністративного персоналу. Крім того, було викрадено медичне обладнання.

Після деокупації Київщини у березні-квітні 2022 року керівництво медзакладу почало шукати ресурси для відновлення доступу населення до первинної медичної допомоги.

Фото: moz.gov.ua

Відновити заклад вдалося завдяки проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» у рамках відкритої грантової програми, яка підтримує відновлення медичних закладів і доступ до медичних послуг по всій Україні.

Відтепер, понад 25 тис. мешканців Гостомельської громади отримали доступ до потрібної медичної допомоги.

За підтримки Проєкту було закуплено та встановлено нове медобладнання для повноцінної роботи сімейних лікарів та надання безкоштовних діагностичних послуг в рамках програми медичних гарантій.

Крім того, у медзакладі відремонтували й утеплили фасад будівлі та кабінети лікарів, відновили прибудинкову територію. Також, враховуючи постійні бомбардування та обстріли, у лікарні облаштували спеціальне укриття для працівників та пацієнтів.

Наразі медзаклад повністю функціонує та надає потрібну медичну допомогу населенню регіону.

Раніше РеІнформ повідомляв про те, що на Київщині відкрили першу амбулаторію в рамках проєкту ЮНІСЕФ «Турбота з народження вдома».