Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Литві українські шукачі притулку можуть отримати гроші на ведення бізнесу

9 Лютого 2024, 17:03

Українці, які через війну вимушено проживають у Литві, можуть отримати гроші на ведення бізнесу. Вільнюське бюро Міжнародної організації міграції надасть до 3 євро на реалізацію підприємницьких ідей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «РБК–Україна».

«Ті, хто тривалий час перебувають у Литві, працюють і успішно беруть участь у житті литовського суспільства. Зрозуміло, що створити все спочатку непросто, тому ми запрошуємо вас подати заявки, отримати підтримку і створити для себе роботу»,звернувся керівник МОМ у Литві Ейтвідас Бінгяліс.

Зазначається, що заявки прийматимуть до середини лютого. Серед них оберуть 20 найкращих, на які виділять до 3 тис. євро. Переможці також отримають три індивідуальні менторські сесії.

«Наша мета – не тільки надати підтримку, але і знання, щоб люди, які хочуть створити робочі місця для себе і, можливо, для інших, мали достатньо інформації, могли відкривати компанії і реалізовувати свої плани», – зазначив він.

Загалом, з початку війни до Литви прибуло понад 83 тисячі українців. Посвідку на проживання мають близько 55 тисяч шукачів притулку. За даними МОМ Литви, у країні працюють 30 тисяч наших співвітчизників.

Нагадаємо, Литва надасть 300 тисяч євро для створення адаптивного проєкту школи для України.

МІТКИ