Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині триває реалізація проєктів із відновлення медзакладів

9 Лютого 2024, 15:31

На Харківщині триває реалізація проєктів із відновлення медичних закладів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

«У межах Регіонального офісу міжнародного співробітництва обговорили відновлення у Чугуївській громаді медзакладів. З минулого року за підтримки Фундації Олени Зеленської провели ремонт у найбільш пошкодженому травматологічному відділенні Чугуївської центральної лікарні і оснастили його необхідним обладнанням»,зазначив голова ОВА Олег Синєгубов.

За словами Чугуївського міського голови Галини Мінаєвої, у громаді створюють умови для якомога більшої кількості відділень, аби сімейні лікарі та пацієнти мали можливість працювати та обслуговуватися у зручних приміщеннях.

Зокрема, провели ремонт в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Кочеток. Наразі туди завозять меблі. Приймати пацієнтів вона почне найближчим часом.

Також наголошується, що цього року в Чугуївській громаді планують закінчити ремонтні роботи у відділенні екстреної допомоги та облаштувати приміщення для лікарів первинки в одному з найвіддаленіших населених пунктів – селі Велика Бабка.

Раніше РеІнформ повідомляв про те, що на Черкащині відновили медзаклад, пошкоджений унаслідок ракетного удару рф.