Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині запрацював сучасний STEAM-центр для школярів

8 Лютого 2024, 16:04

На базі Центру позашкільної освіти у Самборі, нещодавно запустили інноваційний освітній STEAM-простір, що складається з двох приміщень загальною площею близько 93 квадратних метрів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

У центрі навчатимуться школярі Самбірської громади віком від 10 до 18 років. Заклад зможе одночасно прийняти до 10 дітей на практичні заняття, та до 30 – на лекційні.

Це вже другий STEAM-центр, створений на Львівщині за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Заклад оснащений сучасними комп’ютерами, 3D принтерами, наборами для робототехніки, мультимедійною дошкою, спікерфоном, природничою лабораторією.

Зазначається, що в осередку вже проходять заняття на курсах 3D-моделювання та Minecraft, крім того, ментори проєкту від Lviv Open Lab проводять захопливі інтерактиви для школярів STEAM DAY.

До кінця січня школярі Самбора віком від 10 років мають можливість записатися на безкоштовні курси Minecraft. Для цього потрібно подати заявку через реєстраційну форму.

STEAM –– напрям освіти, який охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). Таке поєднання креативності та технічних знань допоможе дитині реалізувати себе у сучасному світі.

Проєкт реалізувала ГО «Tech StartUp School» НУ «Львівська політехніка» за сприяння Дитячого фонду ООН та фінансової підтримки уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW. Загальна вартість реалізації проєкту склала близько 1,7 млн гривень. Консультаційно-менторський супровід проєкту здійснює Lviv Open Lab.

Нагадаємо, що днями на Львівщині створили цифрову платформу для бізнесу та внутрішньо переміщених осіб.