Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Скільки медзакладів вдалося повністю або частково відновити з початку повномасштабної війни?

8 Лютого 2024, 15:58

Від початку  війни вже вдалося повністю або частково відновити 857 об’єктів медзакладів, які пошкодила армія рф. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що серед них 474 об’єкти відновлені повністю та ще 383 об’єкти відновлені частково. Найбільше – у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській і Чернігівській областях.

«Росія продовжує цілеспрямовано та системно руйнувати українські лікарні, поліклініки, амбулаторії, пологові та інші медзаклади, а також тероризувати мирне населення, тим самим створюючи додаткове навантаження на систему охорони здоров’я. Зокрема, російські снаряди та ракети зруйнували вщент 195 обʼєктів медзакладів, які відновленню не підлягають. Ще 1508 обʼєктів медзакладів пошкоджені», – зазначили у МОЗ.

Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Чернігівщини, Дніпровщини, Херсонщини, Запоріжжя. Інформацію щодо Луганської області неможливо отримати в повному обсязі.

Загалом, за час повномасштабної війни ворогом також було пошкоджено 103 автівки екстреної медичної допомоги, ще 256 автомобілів знищено та 125 машин «екстренки» захоплено.

Раніше РеІнформ розповідав про те, що на Черкащині відновили медзаклад, пошкоджений унаслідок ракетного удару рф.

МІТКИ