Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Тотальна пропаганда – від телеграм-каналів до друкованих видань»: ситуація на ТОТ Херсонщини

8 Лютого 2024, 15:39

На тимчасово окупованій території Херсонської області загарбники продовжують «розповсюджувати свою пропаганду». Для цього використовують телебачення, радіо, соцмережі, друкують газети й листівки, а також «проводять зустрічі» з посадовцями та політиками рф. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

«Пропаганда вже тотальна. Вони використовують усе, що тільки можливо – від телеграм-каналів до друкованих видань і радіоконтенту. Вони дуже багато зусиль спрямували на те, щоб у кожної людини був доступ до російських телеканалів. Одночасно вони проводять дуже багато заходів пропагандистського характеру на базі дуже великої кількості російських громадських організацій, політичних структур, благодійних фондів», – зазначив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами, ТОТ Херсонщини постійно відвідують так звані посадовці та делегації рф. Повсякчас, ворожа влада організовує якісь форуми, акцент роблять на молодь: «Дуже активно вони намагаються, щоб працювала «юнармія» – дитяча мілітаристська структура. Постійно організовують зустрічі молоді з працівниками їхніх структур – прокуратури, слідчого комітету, учасниками так званої «СВО» тощо».

Крім того, країна-агресорка постійно тисне на місцеве населення, примушують брати паспорти рф, а чоловіків – ставати на військовий облік.

«Звичайно, є деякий відсоток зрадників, як і в будь-якому суспільстві, але більшість людей –– це наші українці, які чекають, коли повернуться під контроль України. Росіяни присилали волонтерів, які їздили по населених пунктах і збирали підписи на підтримку Путіна на їхніх виборах, але масову картинку зробити не змогли. В основному зганяли людей, які працюють у бюджетній сфері, але небагато. І, звичайно, не відвідували населені пункти поруч із Дніпром – більшість контенту зняли в Генічеському районі й трохи в Скадовську», – розповів перший заступник голови облради.

Раніше ми розповідали про те, що на ТОТ загарбники створюють мережу пропагандистських лекторів.