Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Торонто проведуть захід для збору коштів на розмінування в Україні

8 Лютого 2024, 14:46

Світовий конгрес українців (СКУ) разом із Благодійним фондом Сергія Притули в рамках благодійного туру Північною Америкою «Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United» планують провести першу зустріч у канадському Торонто 11 лютого. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт СКУ.

Зазначається, що мета зустрічі полягає у зборі коштів для закупівлі та постачання броньованих автомобілів для безпечного гуманітарного розмінування Херсонської області. Багато населених пунктів Херсонщини залишилися без електрики, газу та води через війну. Тому необхідно провести оцінку наявності мін та розмінування.

«Зустріч з українцями та друзями України в Торонто відбудеться у форматі бесіди за участю Президента СКУ Павла Ґрода та Сергія Притули. Учасники події зможуть побачити коротку відеопрезентацію, а також долучитися до сесії питань та відповідей. Обговорення стосуватимуться волонтерського руху, підтримки Збройних Сил України та поточної ситуації на фронті», – зауважили в СКУ.

Фото: Світовий Конґрес Українців

Наразі українські розміновувачі вже знешкодили майже 150 тисяч мін та вибухових пристроїв. Для подальшого розмінування необхідні броньовані машини, зокрема Land Rover Snatch, кошти на які оцінюються у близько 55 000 доларів США або 75 000 канадських доларів за один автомобіль.

Фото: Світовий Конґрес Українців

Загалом під час благодійного туру Північною Америкою відбудуться шість заходів:

  • 11 лютого в Торонто,
  • 12 лютого – в Оттаві,
  • 14 лютого – в Монреалі,
  • 15 лютого – в Нью-Йорку,
  • 16 лютого – у Філадельфії,
  • 18 лютого – в Чикаго.

Придбати квитки можна за посиланням.

Нагадаємо, Піротехнічний підрозділ ДСНС у Миколаївській області отримав чоботи-павуки для розмінування.