Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні створили гайд про інструменти штучного інтелекту для організацій громадянського суспільства

7 Лютого 2024, 18:09

В Україні розробили гайд для організацій громадянського суспільства про інструменти штучного інтелекту (ШІ), в якому прокоментували переваги та ризики його використання. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання ZMINA.

Зазначається, що робота над ним тривала кілька місяців, він має понад 50 сторінок і кілька ключових блоків. Перший – про те, що таке генеративний ШІ, другий – про практичні способи його застосування в роботі ОГС. Є розділ про загрози дипфейків і шелоуфейків та чи можна їх застосовувати в нейтральних цілях.

Завершальний блок розповідає про технологію розпізнавання обличчя, ризики і регулювання її застосування в Україні та ЄС.

Також у гайді міститься практична інформація про різні платформи ШІ, створення презентацій, чатботи, розпізнавання текстів, створення діаграм тощо.

Гайд створено в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні розробили посібник для педагогів «Як говорити про російсько-українську війну в школі? Уроки стійкості, боротьби та перемог».

МІТКИ