Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ДСНС отримала від Червоного Хреста комплекти хімічного й радіаційного захисту

7 Лютого 2024, 16:31

Нещодавно Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала від Червоного Хреста України 745 індивідуальних комплектів хімічного й радіаційного захисту та 3 тисячі гумових костюмів біологічного захисту. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт відомства.

Зазначається, що до складу кожного комплекту захисту від радіаційних, хімічних, біологічних загроз входить більше 15 елементів, серед яких: засоби захисту органів дихання, зору і шкіри; засоби очищення від небезпечних речовин; засоби для утилізації одягу та захисних елементів, які піддалися дії небезпечних речовин, тощо.

Ці комплекти призначені для фахівців, які потенційно можуть працювати в небезпечних зонах. Захисні комплекти і костюми будуть розподілені між підрозділами ДСНС по всій Україні.

«Співпраця з Товариством Червоного Хреста України триває досить довго й неодноразово демонструвала свою ефективність. Оця синергія надзвичайників і волонтерів, особливо нині, коли Україна постійно зазнає різних атак з боку держави-агресора, є яскравим прикладом об’єднання українського народу за кризових обставин та вселяє впевненість, що всі випробування ми пройдемо гідно заради спільної мети – Перемоги», – підкреслив т.в.о. Голови ДСНС Володимир Демчук. 

Раніше ми розповідали про те, що в одній з громад на Херсонщині створили організацію Товариства Червоного Хреста України.

МІТКИ