Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові завдяки гранту продовжує працювати школа англійської мови для дітей

7 Лютого 2024, 13:02

Ольга Белевцова – власниця студії англійської мови у Харкові. До війни вона працювала менеджером з продажу в аналогічній школі іноземної мови. Однак, після лютого 2022 року її власники переїхали в Чернівці та вирішили продати франшизу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

«На онлайн розмові з командою, коли ми шукали покупців, я зрозуміла, що сама хотіла б стати власницею. Але на той момент ще не знала, де взяти кошти на це», – розповіла підприємиця.

Так все і почалось. Власники франшизи швидко зорієнтували дівчину, розповіли про грант на відкриття власної справи. Школа була вже доволі відомою і мала вдалу стратегію розвитку, тому з бізнес-планом проблем не виникло. Все вийшло з першого разу, і вже у червні минулого року Ольга отримала грант за програмою «Власна справа».

Фото: телеграм Мінекономіки

«Було чимало сумнівів через війну, але віра в успіх виявилась сильнішою за будь-які вагання. Зваживши всі за і проти, було прийнято рішення діяти», – поділилась Ольга.

На отримані кошти підприємиця купила франшизу, щоб школа продовжила працювати, та закупила потрібне обладнання для навчання дітей. Також найняла двох працівників.

Фото: телеграм Мінекономіки

Наразі школа має сучасну онлайн платформу та інтерактивні домашні завдання, які учні виконують із задоволенням. Більший акцент робиться на ігровій формі, яка дозволяє краще запам’ятовувати матеріал.

Раніше ми розповідали, що у Харкові лікарка на грантові кошти відкрила стоматологічний кабінет.