Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Служба зайнятості допомагатиме українцям із працевлаштуванням до Сил оборони

7 Лютого 2024, 12:40

Державна служба зайнятості надаватиме допомогу у працевлаштуванні до Сил оборони відповідно до Меморандуму про взаємодію та співробітництво, який підписали Державний центр зайнятості, Міністерство оборони та сайт пошуку роботи – robota.ua. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

«Відтепер пропозиції роботи військові частини розміщуватимуть і на «Єдиному порталі вакансій» Державної служби зайнятості. З цього порталу пропозиції можуть отримувати безробітні по всій Україні. Особливий акцент робиться на цивільних спеціальностях, які забезпечать функціонування та підтримку в тилу. Також планується проведення відбору та професійного навчання кандидатів за замовленням Сил оборони», –– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це допоможе посилити оборонну спроможність країни та дасть можливість кандидатам обирати спеціальності та підрозділ для подальшої служби.

Крім того, уряд продовжує створювати можливості та соціальну інфраструктуру для військових, ветеранів та ветеранок, а також членів їхніх родин.

Зокрема, продовжує діяти започаткована минулого року програма фінансової підтримки ветеранів та другого з їхнього подружжя, які прагнуть відкрити або масштабувати власний бізнес – вони можуть отримати на це від держави грант від 250 тис. грн до 1 млн грн. На сьогодні понад дві сотні ветеранів та членів їхніх родин отримали такі гранти.

Ветерани та ветеранки, які хочуть змінити професію або підвищити свій професійний рівень, мають можливість отримати ваучер на навчання на понад 30 тис. грн та здобути іншу спеціальність, отримати додаткові знання й навички, що дозволить потім знайти хорошу роботу.

Нагадаємо, в Україні з’явився чекліст, що допоможе оцінити, наскільки компанія готова брати на роботу ветеранів.