Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Рівному переселенців запрошують взяти участь у проєкті «Ділимося хлібом»

5 Лютого 2024, 10:21

Міський центр допомоги «Благодать» організував проєкт «Ділимося хлібом» для внутрішньо переміщених осіб, які переїхали в місто з тимчасово окупованих територій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна видання «ЧаРівне».

Зазначається, що ініціатива передбачає спільне випікання хліба, який потім будуть роздавати нужденним.

Проєкт планують реалізовувати 6 місяців. Організатори впевнені, що це покращить рівень інтеграції більше сотні переселенців у соціальне й економічне життя приймаючої Рівненської територіальної громади.

«Випікання хліба – це не тільки смачна та корисна справа, але й символ єдності, гостинності, тепла та добра. Ми сподіваємося, що цей захід допоможе переселенцям адаптуватися до нових реалій та нового місця проживання, а також знайти друзів та підтримку серед місцевих жителів», – сказав Іван Довгалюк, голова благодійного фонду міський центр допомоги «Благодать».

Захід із випікання хліба з участю ВПО є безкоштовним та відкритим для всіх бажаючих. Для участі необхідно зареєструватися за номером: (095) 301-65-08 (Олена) або написати на електрону пошту: fondgracerivne@gmail.com.

Нагадаємо, що на Рівненщині тестують мобільний застосунок, який оцінює ментальний стан.