Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Володимир Зеленський про корупцію в Україні: «Треба боротися, навіть у дрібницях»

4 Лютого 2024, 12:58

Президент Володимир Зеленський зазначив, що питання корупції в Україні досі залишається дуже чутливим і викликає багато емоцій у суспільства. Водночас він заявив, що боротьба з корупційними проблемами триває. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова глави держави в інтервʼю британському телеканалу Channel 4 News.

«Думаю, питання боротьби з корупцією є дуже чутливим в Україні. Адже, коли ви боретеся за своє європейське життя, за майбутнє і свою незалежність, ви не можете створювати такі маленькі, знаєте, корупційні проблеми. Тому все дуже чутливе, все: скрізь вогонь. Ставлення людей буквально до всього дуже емоційне»,заявив Зеленський.

Він наголосив, що не можна припускатися корупційних помилок, однак, якщо вони є, треба з ними боротися, «навіть у дрібницях».

На запитання про те, чи є нині корупційні помилки в нашій державі, президент відповів: «Звичайно». Так само він відповів на запитання, чи бореться Україна з цими проблемами.

«Ми повинні боротися. Навіть якщо ви чуєте, що є якісь маленькі проблеми, як в інших або у вашій країні, ви думаєте, що хтось із цим впорається. Ні, ви не можете»,сказав Зеленський і відповів, що Україні це під силу.

Нагадаємо, раніше НАЗК оприлюднило рейтинг областей за рівнем корупції.