Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Дніпропетровщина стала медичним хабом для жителів чотирьох областей

4 Лютого 2024, 11:29

З перших днів повномасштабної війни Дніпропетровщина стала медичним хабом для переселенців та жителів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

Зазначається, що в бюджеті Дніпропетровщини на цей рік закладено 1,2 млрд грн на роботу та розвиток медичної галузі. З цієї суми 408,4 млн грн передбачено на обласну програму «Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2020-2024 роки». Це видатки на медикаменти, придбання сучасного обладнання тощо.

Ще 163,3 млн грн – субвенція з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у сфері охорони здоров’я.

Наразі в медзакладах триває етап контрактування з Національною службою здоров’я України. Програма медичних гарантій-2024 охоплює всі основні види медичної допомоги: первинну, спеціалізовану допомогу, екстрену, паліативну допомогу та реабілітацію в сфері охорони здоров’я як дорослим, так і дітям.

Лукашук поінформував, що цього року Програма медичних гарантій сфокусована на відновленні здоров’я та людського потенціалу.

Раніше ми розповідали, скільки переселенців офіційно зареєстровано на Дніпропетровщині.