Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Розпочав роботу українсько-британський проєкт TechBridge

4 Лютого 2024, 11:12

Нещодавно розпочав роботу спільний проєкт України та Великої Британії TechBridge, спрямований на розвиток технологічних секторів обох країн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

«Розвиваємо український ІТ-сектор разом з Великою Британією — офіційно запустили технологічний міст UK-Ukraine TechBridge. Тепер українські ІТ-компанії та стартапи матимуть ще більше можливостей для розвитку, зокрема, легше залучатимуть додаткове фінансування від британських інвесторів та отримуватимуть гранти», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що спільний проєкт дасть змогу українському бізнесу ефективніше співпрацювати з британськими колегами та партнерами. А нові партнерства з топовими гравцями британської ІТ-індустрії сприятимуть розробці потужних спільних продуктів та послуг.

Крім того, важливою частиною цієї ініціативи є рескілінг- та апскілінг-програми для українських ІТ-спеціалістів від топових світових компаній — Cisco, Salesforce, Oracle. Тож після участі в цих програмах українські розробники підсилять українську ІТ-індустрію.

Нагадаємо, що Велика Британія виділяє фінансову допомогу Україні для проходження зимового періоду.

МІТКИ