Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Лондоні відбудеться ексклюзивна виставка «Українська скриня скарбів»

3 Лютого 2024, 18:01

11 лютого в приміщенні Спілки українців у Великій Британії у Лондоні вперше відбудеться ексклюзивна виставка «Українська скриня скарбів» з приватної колекції української етнологині Христини Щербини «Придане: речі скрині». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук–сторінку події.

Христина Щербина – колекціонерка давнього українського народного одягу. Цією виставкою вона хоче не тільки показати красу, а й надихнути досліджувати українське.

Проєкт «Придане: речі скрині» формувався майже десять років. Він має на меті показати як красу усіх речей, так і регіональні особливості та відмінності старовинних вишитих сорочок у різних етнографічних регіонах України.

Авторка мала на меті перенести відвідувачів в уявну скриню, простір, де представлені унікальні старовинні сорочки, рушники, крайки, які готувалися як найкращі речі для приданого дівчини.

На виставці відвідувачі зможуть побачити речі початку – першої третини ХХ ст. із Покуття, Гуцульщини, Опілля, Лемківщини, Полісся, Волині, Буковини, Поділля, Бойківщини та Наддніпрянщини.

Детальніша інформація доступна за посиланням.

Нагадаємо, що ВПО з Херсонщини можуть безкоштовно відвідати дитячу виставу.

МІТКИ