Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Одна з інтернет-книгарень передає військовим промокоди для доступу до «Бібліотеки для героїв» у мобільному застосунку

3 Лютого 2024, 15:58

Національна книжкова платформа Yakaboo спільно з «Культурним Десантом» передає 10 тисяч промокодів для військових у рамках проєктів «Бібліотека для героїв» та «Книга на фронт». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство культури та інформаційної політики.

«Електронна «Бібліотека для героїв» – це новий етап реалізації однойменного проєкту, який Yakaboo ініціювала після 2014-го року. У його рамках компанія передає паперові книги у військові частини на запит самих військових. Разом з тим у воїнів на фронті не завжди є можливість отримувати, збирати та зберігати паперові видання.

Щоб доступ до книг став швидшим, простішим та зручнішим, платформа створила у своєму мобільному застосунку електронну поличку для військових на передовій. Доступ до електронної «Бібліотеки для героїв» здійснюється за промокодами і є безкоштовним для учасників бойових дій.

«Частину з промокодів надруковано на фірмових картках, які роздають на концертах «Культурного десанту» безпосередньо вздовж лінії фронту, а також у реабілітаційних та навчальних центрах. Також отримати промокод можуть військовослужбовці та працівники державних органів, які виконують завдання в зоні бойових дій», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в електронній бібліотеці вже доступно 473 книги, які поділені за різними тематичними категоріями:

  • «Художня література»,
  • «Класична проза»,
  • «Сучасна проза»,
  • «Саморозвиток, мотивація»,
  • «Бізнес, економіка»,
  • «Історія»,
  • «Психологія, стосунки»,
  • «Біографії, мемуари»,
  • «Здоров’я»,
  • «Навчальна література» та інші.

Безкоштовний доступ до свого електронного контенту надало видавництво Yakaboo Publishing та ще 7 українських видавництв: Видавництво Анетти Антоненко, Discursus, Видавництво 21, Meridian Czernowitz, видавництво «Чорні Вівці», видавництво «Ніка-центр» та видавництво Львівського медіафоруму.

Культурний Десант – це об’єднання відомих митців, усі сили яких сьогодні спрямовані на перемогу України. Вони вже дали понад 1000 концертів на лінії фронту, військових госпіталях, у частинах рятувальників та в деокупованих українських містах.

Нагадаємо, що українське видавництво збирає російськомовну літературу на переробку. Читачам, які долучаться до акції, обіцяють знижки на книги, а виручені кошти спрямують на користь українського війська.