Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данія виділяє понад 8,5 млн доларів на протидію корупції в Україні

2 Лютого 2024, 17:23

Данія зробить внесок у розмірі майже 60 мільйонів датських крон (понад 8,5 млн доларів) на програму Європейського Союзу EUACI щодо боротьби з корупцією в Україні, яку очолює з 2016 року. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова міністра закордонних справ Данії Ларса Люкке Расмуссена під час нещодавнього візиту в нашу державу та зустрічі з українським колегою Дмитром Кулебою.

«До незаконного вторгнення Росії Україна досягла значного прогресу в боротьбі з корупцією, і навіть поки країна перебуває у стані війни, їй вдалося продовжити позитивні зміни. Але досі є сфери, які можна покращити, і для прагнення України до ЄС вкрай важливо, щоб ми допомогли їм досягти своїх цілей», – зазначив він.

Також на програму виділить кошти Євросоюз – понад 10 мільйонів доларів.

Вона має сприяти відкритості та доброчесності у відновленні об’єктів міста Миколаїв шляхом тісної співпраці з мером та його командою. Також планується розробити найкращі практики під час реконструкції, які можуть бути використані й в інших містах України.

Крім того, Расмуссен зустрівся з Кулебою в Миколаєві. Данія взяла на себе окрему відповідальність за відновлення цього міста. У межах зустрічі, зокрема, відкрили нове представництво Данії в Миколаєві.

Тепер держава має посольство в Києві та його офіс у Миколаєві. Також було обговорено подальший розвиток співпраці між двома країнами щодо Миколаєва та можливості додаткової підтримки України в протистоянні вторгненню РФ.

Нагадаємо, раніше НАЗК підготувало рекомендації, як усунути корупційні ризики у військово-лікарських комісіях.