Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Гостомелі відновлюють будинок, який був зруйнований навесні 2022 року

2 Лютого 2024, 16:11

У Гостомелі Київської області відновлюють 16-ти квартирний житловий будинок на вулиці Остромирській, який був зруйнований навесні 2022 року. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Київської обласної військової адміністрації.

«Чотириповерховий будинок на 16 квартир зазнав руйнації навесні 2022 року. У будівлі пошкоджені стіни, перекриття, несучі стіни, перегородки та покрівля. Крім того, були повністю зруйновані інженерні мережі. Будинок став непридатним для проживання», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що восени торік розпочалося відновлення житла. Спочатку будівельники демонтували всі пошкоджені конструкції. Згодом розпочали відновлювати металевий каркас з протипожежною обробкою металоконструкцій, виконувати кладку зовнішніх стін з газоблоку, встановлювати монолітне перекриття. Також підрядник виконав облаштування технічного поверху газоблоком та змонтував 95% вікон.

Наразі фахівці працюють над влаштуванням стропильної системи покрівлі та завершують цегляну кладку зовнішніх стін. Крім того, будівельники продовжують встановлювати металопластикові вікна.

Після завершення відновлювальних робіт до будинку зможуть повернутися 60 жителів.

Нагадаємо, що в одному із селищ на Київщині відновлюють пошкоджений ліцей.