Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З початку війни більш як 3 тисячі українських пацієнтів отримали допомогу в лікарнях ЄС

2 Лютого 2024, 14:19

Більш як 3000 пацієнтів з України, які мають важкі хронічні захворювання або були поранені, отримали медичну допомогу в країнах ЄС з початку повномасштабної війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Європейської комісії.

«Європейський Союз здійснював регулярну медичну евакуацію українських пацієнтів, які мали хронічні хвороби або були поранені в ході російської агресивної війни проти країни. На сьогодні більше 3000 українських пацієнтів були перевезені для отримання спеціалізованої допомоги у лікарнях по всій Європі через Механізм цивільного захисту ЄС», йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українські пацієнти отримали необхідне лікування у медичних закладах 22 країн: Австрії, Бельгії, Хорватії, Чеської Республіки, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Ірландії, Італії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії та Швеції.

Евакуація українських пацієнтів відбувалася через європейський медичний хаб у польському місті Ряшів, де люди отримували цілодобовий медичний нагляд перед подальшою подорожжю до згаданих європейських країн.

Раніше ми розповідали, як подати заявку на медичну евакуацію за кордон постраждалим від війни українцям.

МІТКИ