Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Литві вже зібрали 1 млн євро для України під час акції «Radarom!»

2 Лютого 2024, 12:21

Під час благодійної кампанії «Radarom!», яка нещодавно розпочалася в Литві, вже зібрали понад 1 млн євро на придбання та відправку українським військовим обладнання литовського виробництва. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на литовський мовник LRT.

Зазначається, що ці кошти були зібрані станом на кінець минулого тижня. На них можна придбати 133 «комплекти безпеки» військовослужбовця. Один такий комплект коштує 7,5 тис. євро та складається з монокуляра нічного бачення, лазерного прицілу та індивідуального антидронового комплексу.

Збір коштів започаткували LRT, Laisvės TV, організації Blue/Yellow, Stiprūs kartu та журналістка Ріта Мілюте. Пожертви у рамках кампанії приймаються до 24 лютого. Зателефонувавши за коротким номером 1485, можна пожертвувати 5 євро.

Зробити це можна також завітавши на спеціальний сайт radarom.lt, де є можливість оформити банківський переказ, обов’язково вказавши мету переказу –– «radarom». Крім того, переказати гроші можна також у системі електронних платежів Paypal: mes@stipruskartu.lt.

Як і минулого року, організатори запрошують долучитися до акції ділову спільноту Литви. Усі бізнес-компанії будуть вказані на сайті radarom.lt.

Нагадаємо, що в столиці Литви українці ще рік зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом.

МІТКИ