Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Центр Superhumans на Львівщині допомагає знайти роботу людям із протезами

1 Лютого 2024, 14:03

Центр протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії Superhumans допомагає знайти роботу людям, які отримали інвалідність через війну. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Superhumans Center.

«Невід’ємною складовою повної реабілітації та реінтеграції ветеранів та людей, що отримали травми війни, є повернення до роботи, реалізація в професійному житті. Саме тому влітку минулого року ми почали важливу розмову з бізнесом щодо доступності робочих місць та урахування всіх потреб ветеранів з пораненнями та людей з інвалідністю загалом», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі центр разом із партнерами вже напрацювали базу на 230 вакансій.

Українські компанії, які уже почали надавати кар’єрні можливості людям із інвалідністю: ПриватБанк, International Medical Corps, METRO UA, Fest Lokal, Varenycia Group, EBS, Autodoc, Nunit.

Зазначається, що разом із кар’єрними консультантами пацієнти центру склали більш як 30 резюме, третина з них уже знайшли роботу.

«Цього року ми запроваджуємо ще низку важливих партнерств із працевлаштування. А також зі зміни фізичного середовища, покращення доступу до робочого місця, збільшення спектру професій та позицій, на яких можуть працювати люди на протезах. Зокрема, в співпраці з METRO UA та великий проєкт в агросфері спільно з Work.ua», –– додають у медцентрі.

Нагадаємо, що для ВПО Львівщини розробили онлайн-мапу з адресами центрів психосоціальної підтримки.