Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Виробник металорізальних лазерних верстатів планує подвоїти своє виробництво завдяки гранту

1 Лютого 2024, 10:33

Сергій Шевченко – керівник ТОВ ARAMIS, яке спеціалізується на виробництві високотехнологічного обробного обладнання і є одним із провідних виробників металорізних лазерних верстатів у Східній Європі. 30% своєї продукції компанія, що має структурний підрозділ у Чехії, експортує. Водночас, на українському ринку її доля перевищує 40%. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Крім того, компанія готує власних спеціалістів – як робітників, так і фахівців науково-дослідного і конструкторського відділів. Для цього було створено освітню академію, розроблено програму навчання та систему атестації. Сергій впевнений, що інвестиції в освіту необхідні, оскільки це дозволяє зберігати кадровий потенціал компанії, що в умовах війни вкрай важливо. Навчають людей непризовного віку та демобілізованих. Зараз у штаті компанії понад сотня працівників.

Фото: телеграм Мінекономіки

В Україні немає аналогічних підприємств, проте Сергій постійно інвестує кошти у розвиток та оснащення.

«Це високотехнологічна галузь виробництва, для розвитку потрібне ефективне виробництво, власні конструкторські відділи, а також необхідно постійно удосконалювати розробку програмного забезпечення та технологічний процес», – пояснює він.

Попри повномасштабну війну, компанія планує за три роки подвоїти виробництво.

«За час війни ми інвестували близько 60 мільйонів гривень у різні засоби виробництва і, в першу чергу, в підвищення продуктивності, автоматизації виробництва і, як наслідок, ефективності підприємства. І те, що держава допомагає грантами, дозволяє нам швидше розвиватися», – наголошує підприємець.

Фото: телеграм Мінекономіки

На грант для переробних підприємств від Мінекономіки компанія придбала обладнання та складські навантажувальні системи.

«Обладнання дуже якісне, технологічне, в першу чергу. А ще ми вибудовували дуже потужну сервісну систему. Завдяки сервісній службі, яка є найбільшою і найпотужнішою в Україні, маємо суттєву перевагу перед конкурентами», –– пояснює чоловік.

Нагадаємо, нещодавно в Харкові лікарка на грантові кошти відкрила стоматологічний кабінет.