Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Миколаївщини протестували машину для розмінування, яка надалі працюватиме в регіоні

31 Січня 2024, 16:55

Нещодавно представники Норвезької міжнародної організації NorwegianPeople’sAid (NPA) провели планову обкатку машин для розмінування FAE PT300 D:MINE, які надалі працюватимуть у Миколаївській області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Миколаївської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що після деокупації значної частини регіону однією з найгостріших проблем стали її заміновані території. Це призводять до людських жертв та унеможливлює проведення будь-яких робіт, повʼязаних з веденням сільського господарства, тому така техніка має великий попит.

«Завдяки цим машинам ми швидше зможемо зробити нашу землю безпечною. А цедесятки та сотні збережених життів українців та більш швидке повернення аграрних земель у використання. Дякуємо нашим іноземним партнерам за допомогу та підтримку у цьому напрямку», зазначив перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов.

Фото: фейсбук Миколаївська обласна державна адміністрація 

Такі машини є мультизадачними і призначені для механічної підготовки ґрунту, перевірки ділянки на наявність вибухонебезпечних предметів та зменшення площі ділянки.

Крім того, техніка оснащена культиватором або молотилкою з ціпами, які спеціально розроблено для розмінування та підготовки ґрунту. Навісне обладнання має робочу ширину 2500 мм і робочу глибину 250 мм.

Нагадаємо, що миколаївські піротехніки допомагають розміновувати території Херсонщини.