Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українські стартапери та підприємці можуть отримати гранти до 60 тис. євро

31 Січня 2024, 11:21

Українські стартапери та підприємці можуть отримати гранти до 60 тисяч євро в межах проєкту Seeds of Bravery. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Українського фонду стартапів.

Усі програми підтримки покликані допомогти інноваторам вивести їхні проєкти на новий рівень, забезпечити ресурсами та можливостями для налагодження зв’язків.

Подати заявку можна за п’ятьма напрямами:

  1. Бізнес та інноваційні послуги: пропонує гранти до 10 тисяч євро, спрямовані на вдосконалення бізнес-моделей, планів та стратегій зростання. Окрім фінансової підтримки, бенефіціари також можуть приєднатися до спільнот інвесторів та акселераторів як в Україні, так і в ЄС, отримати доступ до заходів з пошуку партнерів, а також можливість скористатися безкоштовними квитками на міжнародні технологічні конференції.
  1. Інноваційне підприємництво: програма надасть гранти до 25 тисяч євро для підтримки безперервності бізнесу та створення компаній під керівництвом жінок. Бенефіціари також отримають доступ до широкого спектру активностей, включаючи пошук партнерів з ЄС та світових технологічних спільнот, мереж інвесторів та акселераторів тощо.
  1. Інкубатори глибоких технологій: виділить до 25 тисяч євро стартапам на ранніх стадіях для проведення тестування користувачів або попиту, валідації прототипів та інших ключових інноваційних завдань, що передують виходу на рівень MVP.
  1. Відбудова України: спрямує гранти до 25 тисяч євро на інноваційні продукти/послуги для швидкої відбудови післявоєнної України. Програма націлена на технологічні малий та середній бізнеси з рівнем технологічної готовності (TRL) 7 або вище.
  1. Масштабування та акселерація у сфері глибоких технологій: пропонує до 50 тисяч євро на масштабування прототипів, які успішно пройшли пілотний запуск, та розширення ринкового охоплення для компаній з TRL 7 або вище.

Загалом, грантоотримувачі зможуть залучити максимум 60 тисяч євро на всі види підтримки Seeds of Bravery.

Дізнатися більше та зареєструватися можна на сайті.

Нагадаємо, що ЄС надасть 20 млн євро на підтримку українських стартапів.

МІТКИ