Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

СКУ започатковує всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine

31 Січня 2024, 10:55

Світовий конгрес українців започатковує до 24 лютого хвилю громадських акцій і всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine. Її мета – привернути увагу до російсько-української війни та підсилити підтримку як громадського суспільства, так і урядів світу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт СКУ.

«Без міжнародної підтримки Україна в небезпеці. І це наша відповідальність забезпечити таку підтримку. У ці непрості часи маємо бути згуртовані, сильні й відповідальні. Україна потребує нашого голосу, нашої допомоги та нашого впливу», – наголосив президент СКУ Павло Ґрод.

СКУ закликає світові уряди створювати умови, щоб ідентифікувати, заморозити, вилучити й передати Україні російські активи. Їхня конфіскація разом із військовою підтримкою нашої держави, послабить можливість та мотивацію кремля до війни.

Наступними тижнями заплановані адвокаційні заходи в парламентах та урядах, потужні громадські акції, просвітницькі заходи, присвячені війні в Україні та спеціальні події.

Для того, щоб долучитися до акції StandWithUkraine, українським громадам потрібно запланувати дату у своєму календарі, зареєструвати подію у їхньому місті, завантажити свої матеріали або вибрати матеріали СКУ до акції.

Зареєструвати подію можна тут. Матеріали для завантаження доступні за посиланням.

Раніше ми розповідали про те, що українська платформа розвитку кар’єри Happy Monday запустила кампанію «Ти вдома», щоб підтримати внутрішньо переміщених українців, які впродовж майже двох років війни стикаються з труднощами та упередженнями під час працевлаштування.