Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині відкрили перший навчально-практичний центр будівельного напряму

31 Січня 2024, 9:35

Нещодавно на базі державного професійно-технічного навчального закладу – Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва –– відкрили навчально-практичний центр. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

Галузевою спрямованістю центру є будівельно-ремонтні роботи та будівництво. Окрім навчання молодих спеціалістів, тут можуть здобути кваліфікацію та перекваліфікацію спеціалісти будівельної галузі, а педагоги професійної освіти – пройти стажування. Заклад пропонує короткотермінові курси з перепідготовки для осіб із числа ВПО.

Тут можна здобути такі професії: муляр, штукатур, лицювальник, плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій тощо.

Також центр слугуватиме платформою для коворкінгу у межах соціального партнерства і реалізації співпраці з міжнародними партнерами.

Загальна вартість реалізації проєкту становить 2,8 млн грн. Зокрема, у рамках «Програми розвитку освіти Львівщини» з обласного бюджету загального фонду на закупівлю обладнання скерували 1,5 млн грн, з місцевого бюджету надали 180 тис. грн. За кошти соціального фонду закладу в приміщенні центру замінили вікна, оновили електромережу і щитову та провели поточний ремонт даху.

Нагадаємо, що на Прикарпатті стартує проєкт із будівництва 200 квартир для переселенців.

МІТКИ