Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Закарпатті зареєстрували новий індустріальний парк на 2 тисячі робочих місць

30 Січня 2024, 17:29

Нещодавно Уряд ухвалив рішення внести до реєстру індустріальних парків індустріальний парк «БФ Термінал» в Берегівському районі Закарпатської області. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що на його території, яка являтиме собою групу промислових підприємств з перероблення деревини та виготовлення продукції з дерева, буде створено близько 2 тисячі робочих місць.

Спеціалізацією «БФ Термінал» стане виробництво плит МДФ та CLT, ламінату і паркету. На території парку працюватиме перевантажувальний комплекс.

Важливо, що для виготовлення продукції можуть використовуватися відходи виробництва місцевих чинних деревообробних підприємств. Тож створення парку матиме посилений позитивний ефект для економіки всього регіону.

«БФ Термінал» став першим парком, включеним в реєстр індустріальних парків цього року та 74-м у загальному переліку.

Індустріальний парк або промисловий парк – територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля.

Раніше ми розповідали, які вміння та навички будуть цінуватися на ринку праці у найближчі 10 років.