Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На деокупованій Херсонщині наступного року планують відновити навчання у змішаному форматі

30 Січня 2024, 11:12

На звільненій території Херсонщини у наступному навчальному році планують відновити освітній процес у змішаному форматі. Таким чином, мають запрацювати 30 навчальних закладів там, де дозволить безпекова ситуація. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.

«Подякував партнерам за постійну допомогу Херсонщині, зокрема за гаджети для наших дітей, завдяки яким вони отримали змогу навчатися. Обговорили подальшу співпрацю. Запропонував розширити її та зосередитися на відбудові соціальної інфраструктури», – зазначив Прокудін.

За його словами, йдеться про заклади освіти й медицини, що знаходяться за 40 кілометрів від лінії фронту.

Також начальник ОВА розповів, що у наступному навчальному році на деокупованій території планують відновити навчання у змішаному форматі. Там, де дозволить безпекова ситуація, повинні запрацювати 30 навчальних закладів. Прокудін підкреслив, що це амбітно, але область готується і потребує підтримки.

Крім того благодійники запропонували організувати роботу мобільних бригад у громадах, аби психологи, спеціалісти зі здоров’я та мінної безпеки проводили навчання для місцевих мешканців. Йдеться про допомогу з доставкою води, буріння свердловин та підтримку водоканалів.

Нагадаємо, нещодавно ще в одній громаді на Херсонщині встановили бетонні укриття.