Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Одеська ОВА попросила ООН про допомогу в ремонті приміщень для розміщення переселенців

25 Січня 2024, 13:27

Одеська ОВА попросила ООН про допомогу в ремонті приміщень, які використовуватимуть для тимчасового проживання переселенців. Це та інші питання обговорювали з Верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм керівника обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

Зокрема, мова йде про допомогу у відновленні пошкоджених помешкань одеситів та жителів області. Також, за словами голови ОВА, проблемним залишається розміщення переселенців у регіоні.

Крім того, під час нещодавнього візиту Філіппо Гранді відвідав Спасо-Преображенський собор, куди 23 липня минулого року влучила російська ракета, та поспілкувався з людьми, домівки яких пошкодило внаслідок атак рф.

«Ми дуже вдячні за підтримку, яку Одещина отримує від УВКБ ООН. Це, зокрема, і надання генераторів для критичної інфраструктури, допомога переселенцям та постраждалим, підтримка екстрених служб Одещини, ремонтування приміщень задля розміщення ВПО. Будемо посилювати нашу співпрацю», – зазначив голова ОВА Олег Кіпер.

Нагадаємо, що Італія виділяє кошти на відновлення Спасо-Преображенського собору в Одесі.

МІТКИ