Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Німеччина допоможе відновити зруйнований обстрілами корпус університету Каразіна в Харкові

24 Січня 2024, 13:33

Німеччина долучиться до відновлення одного з корпусів Харківського національного університету ім. Каразіна. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на результат зустрічі заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації Євгена Іванова з послом Німеччини Мартіном Єґером.

Зазначається, що внаслідок ворожих ударів по середмістю обласного центру наприкінці грудня і на початку січня пошкоджено Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Вибуховою хвилею вибило більш як 500 вікон навчального закладу.

«За підтримки Мартіна Єґера та посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні пошкоджені рами замінять на нові. Незабаром роботи мають розпочатися. Перші вікна планують встановити замість вибитих на факультеті іноземних мов. Щиро вдячний за підтримку Харківщини та допомогу в усуненні наслідків ворожих ударів. Продовжуємо працювати на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва», – повідомив Євген Іванов.

Крім того, посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні продовжуватиме допомагати Харківщині у зміцненні обороноздатності задля захисту цивільного населення, прав та свобод.

«Для мене Харківщина – форпост, який захищає демократичний світ Європи. Ми продовжуватимемо надавати всебічну допомогу регіону. Саме про це ми говорили під час зустрічі з міністром оборони України Рустемом Умєровим», – додав пан посол Мартін Єґер.

Нагадаємо, раніше Львівський університет Франка отримав 800 примірників європейської та української літератури.