Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Завдяки гранту завод придбав нове виробниче обладнання

23 Січня 2024, 20:09

Борис Ніколенко – співвласник заводу Imperatyv з виробництва будівельної композитної арматури та сітки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

Зазначається, що його продукцію експортують за межі України, навіть у Австралію. Допомагає вона й в ЗСУ, сітки використовуються в якості антидронового захисту.

Також підприємство має офіс у Польщі та активно налагоджує співпрацю з Угорщиною, Туреччиною, Йорданією, Литвою, Чехією та Болгарією.

Продукція має необхідні сертифікати для використання на території України та ЄС.

Фото: телеграм Мінекономіки

У 2022-му році завод потрапив під окупацію, тому довелося залишати рідну Харківщину, вивезти працівників з їхніми сім’ями. Переїхавши на Івано-Франківщину, відновили виробництво з нуля, створили робочі місця.

Скориставшись грантом для переробних підприємств від Мінекономіки, придбали українське обладнання для заводу –– лінії для виробництва будівельної сітки та арматури.

«До гранту у нас була одна лінія, а зараз є чотири повноцінні лінії, навіть працюємо позмінно. Хочемо вийти на довоєнні потужності, щоб створювати нові робочі місця та забезпечити український будівельний ринок сучасними матеріалами», –– розповідає підприємець.

Компанія стала одним з ініціаторів створення Прикарпатського промислового кластеру, щоб спільно розвивати українську промисловість.

Раніше ми розповідали, що переселенка з Чернігівщини відкрила власну перукарню в Чернігові.