Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Львів безкоштовно отримає від Швейцарії 11 трамваїв

23 Січня 2024, 11:21

Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) погодив безкоштовну передачу Львову 11 трамвайних вагонів з міста Берна. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську міську раду.

«Восени минулого року відбулися дві офіційні зустрічі у Львові та у Берні. Ми вивчили технічний стан трамваїв, підготували всі необхідні документи. І вже можемо офіційно заявити, що державний секретаріат Швейцарії з економічних питань погодив фінансування усього пакета проєкту», –– розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило. 

Наразі до підписання готується меморандум між Львівською міською радою, ЛКП «Львівелектротранс» та Швейцарією, щодо безкоштовної передачі 11 вживаних трамваїв Duewag / Vevey Be 4/8 від транспортної компанії «Бернмобіл».

Зазначається, що до червня вони ще курсуватимуть у Берні, а вже з липня по грудень цього року будуть передані Львову.

Фото: city-adm.lviv.ua

Також у межах проєкту «Бернські трамваї для Львова» Львівелектротранс безкоштовно отримає рейкошліфувальний верстат, додаткові запчастини та підйомні пристрої для цих трамваїв.

Крім того, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань погодив оплатити навчання  технічного персоналу львівського комунального підприємства у Берні. Впродовж місяця навчання пройдуть чотири інженери зі Львова.

Нагадаємо, що на Львівщині створили цифрову платформу для бізнесу та внутрішньо переміщених осіб.