Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Понад 229 тисяч нових ФОПів українці відкрили через «Дію» торік

22 Січня 2024, 18:07

У 2023 році українці відкрили через «Дію» понад 229 тисяч нових ФОПів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. 

Зазначається, що найбільше фізичних осіб підприємців українці відкрили у сферах: ІТ, оптової торгівлі та салонів краси. Найбільше нових бізнесів зареєстрували в Києві, а також у Дніпропетровській та Харківській областях.

«До речі, відкрити ФОП через Дію – це скористатися найшвидшою у світі автоматичною послугою реєстрації бізнесу без бюрократії та нудної паперової роботи», – додав віцепрем’єр.

Нагадаємо, що зареєструвати фізичну особу підприємцем можна на порталі Дія. Для цього необхідно:

  1. Натиснути Подати заяву, потім вам потрібно буде авторизуватися або зареєструватися у кабінеті громадянина.
  1. Заповнити онлайн-форму на отримання послуги та підписати її електронним підписом фізичної особи.
  1. Заяву буде надіслано до ЄДР для реєстрації діяльності ФОП онлайн без участі реєстратора.
  1. Якщо ви обрали систему оподаткування (як загальну, так і спрощену), то відповідні відмітки проставляються в заяві про державну реєстрацію. Заява автоматично буде направлена до податкової за місцем реєстрації ФОП або за місцем провадження господарської діяльності.
  1. Статус заяви можна перевірити в кабінеті громадянина в розділі Послуги – Замовлені послуги. Сповіщення про результат також надійде на електронну пошту та в кабінет громадянина в розділ Зверніть увагу.

Нагадаємо, що в Уряді планують створити до 4,2 мільйона «зелених робочих місць», компенсуючи втрати від війни.

МІТКИ