Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Іспанія передає Україні два медичні бронеавтомобілі

22 Січня 2024, 18:34

Іспанія надає Україні два медичні бронемашини для надання медичної допомоги та евакуації пацієнтів.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на соцмережу Х міністра закордонних справ Іспанії Хосе Мануеля Альбареса.

Він особисто оглянув медичні бронеавтомобілі швидкої допомоги та зазначив: «Іспанія продовжуватиме підтримувати Україну в її захисті миру та свободи стільки, скільки буде потрібно».

«Гуманітарна допомога Іспанії для України за останні два роки перевищила 466 млн євро, що є найбільшим заходом реагування на надзвичайну ситуацію для однієї країни», –– заявили в Іспанському агентстві з міжнародного співробітництва з метою розвитку (AECID).

Нагадаємо, що Іспанія постійно підтримує Україну та надає їй гуманітарну та військову допомогу. Зокрема:

  • 12 жовтня – оголосила про надання Україні шістьох пускових установок для зенітно-ракетних комплексів Hawk та артилерійських боєприпасів калібру 155 і 105 мм.
  • 20 вересня – надала новий пакет військової допомоги , що містив бронетранспортери, пускові установки для зенітної техніки, зенітні ракети, військові вантажівки, санітарні машини та надувні човни.
  • 19 липня – відправила чотири танки Leopard 2А4 та 10 бронетранспортерів.

Раніше ми розповідали, що Іспанія передала Україні партію генераторів.

МІТКИ