Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині відновили 63% пошкоджених унаслідок обстрілів об’єктів

21 Січня 2024, 17:11

В області вже відновили 63% об’єктів, що зазнали пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова першої заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Остапченко.

Зазначається, що від початку війни в області пошкоджено 4814 об’єктів, із них 87% – житловий фонд. На ліквідацію наслідків збройної агресії та відновлення об’єктів із державного та місцевого бюджетів вже використано 272 млн грн. За ці кошти, а також власні гроші громадян, благодійних організацій, бюджетів територіальних громад 3030 об’єктів уже відновлено. Це майже 63% від загальної кількості пошкоджених об’єктів.

Також у межах програми «єВідновлення» мешканці регіону подали 714 заяв на отримання компенсації для відновлення житла, яке має незначні пошкодження. Комісіями погоджено виплати на відновлення 544 осель на суму 57 млн грн, з яких власники 501 оселі вже отримали на свої карткові рахунки кошти на загальну суму майже 52 млн грн.

Крім того, на Житомирщині подано 124 заяви на компенсацію за зруйноване житло та сформовано 90 сертифікатів на суму 100,5 млн грн. По 17 заявам комісіями прийняті рішення про відмову у виплаті компенсації. Решта заяв опрацьовуються або очікують обробки.

Нагадаємо, що з початку війни Житомирщина залучила майже мільярд гривень міжнародної допомоги.