Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві відкрився центр психологічної терапії із залученням собак

21 Січня 2024, 17:54

Нещодавно у столиці запрацював перший центр терапії за допомогою собак InNikos за підтримки благодійного фонду Royal Canin Foundation. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «ШоТам»

Каністерапія – відносно новий для України напрямок психосоціальної та фізіореабілітаційної терапії, який передбачає взаємодію зі спеціально підготовленими для такої роботи собаками.  З огляду на війну та її наслідки, до каністерапії дедалі частіше звертаються військові, ветерани, внутрішньо переміщені особи та цивільні, що пережили окупацію, обстріли або стрес чи тривогу на фоні війни.

Зазначається, що систематична взаємодія зі спеціально навченими собаками не лише підвищує рівень серотоніну та дофаміну, але й сприяє зниженню рівня кортизолу, гормону стресу, та стимулює вироблення ендорфінів – природних антидепресантів.

Крім того, каністерапія сприяє боротьбі з нічними кошмарами, соціальній інтеграції, зменшенню рівня тривожності або проявів гніву, а також зменшує симптоми ПТСР.

InNikos надає підтримку та допомогу військовим, їхнім родинам, а також малим та дорослим українцям, які постраждали від війни.

У центрі працюють кваліфіковані психологи та кінологи зі щонайменше п’ятирічним досвідом, а собаки відповідають усім необхідним критеріям. Вони привітні до нових людей, спокійно реагують на галас та на незнайомі для них ситуації.

Безкоштовні сесії проходять як у груповому, так і в індивідуальному форматах. Центр розташований за адресою вул. Прирічна, 27е.

Деталі та запис на консультацію – за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві відкрили центр підтримки дітей «Барнахус».

Фото: shotam.info