Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні запустили освітній проєкт для родин військових і ветеранів

21 Січня 2024, 11:01

Він має назву «Близькі», повідомляє РеІнформ з посиланням на видання «Детектор медіа».

Мета ініціативи — сформувати спільноту, в якій близькі військових та ветеранів/ок матимуть змогу отримати нову професію, опанувати нові навички, знайти свій шлях у бізнесі або креативних сферах.

«Сьогодні в нас є мінікоманда, перший календар на січень. Будемо вчитись писати тексти, вчити англійську, писати бізнес-плани, запустимо ще один потік курсу “Комунікацій”. І планувати далі», — розповіла засновниця школи комунікацій Bazilik Марина Батуринець. 

Найближчим часом команда анонсує програми, де близькі воїнів і ветеранів зможуть як кар’єрно зростати, так і відпочивати у комʼюніті «своїх людей».

«У нас кохані військових зустрінуть людей у схожій ситуації, що зрозуміють та розділять переживання. Мами дітей воїнів зможуть знайти заняття для своїх дітей і приділити час власній самоосвіті. Ми дамо знання, допоможемо, а якщо щось буде не виходити — сядемо і розберемось чому. Зробимо все, щоб у нас було комфортно і вам, і вашим дітям, і близьким», йдеться на Instagram сторінці проєкту.

Нагадаємо, нещодавно на нараді з ветеранської політики обговорили експериментальний проєкт із соціального супроводу військовослужбовців.

МІТКИ