Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Миколаївщині планують побудувати комплекс для переселенців

20 Січня 2024, 14:59

Миколаївська ОВА розробила проєктно-кошторисну документацію житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на 1700 квартир і зараз шукає донорів для його будівництва. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва ОВА розробив проєктно-кошторисну документацію будівлі, розрахованої на 1700 квартир для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Зараз триває процес пошуку донорів для його реалізації, бо це дуже дороговартісний проєкт. Над цим питанням працює віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук», – розповів заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі.

Зазначається, що мова йде про 26-секційну будівлю у Первомайському районі.

За словами заступника голови ОВА, забезпечення житлом ВПО є однією з найактуальніших проблем, адже чимало людей втратили власні помешкання через обстріли та бойові дії.

Наразі в регіоні зареєстровано близько 130 тисяч переселенців. Вони розподілені між усіма районами області у середньому по 25-30 тисяч осіб.

«Зараз є незначна динаміка до їх зменшення, бо люди повертаються додому. У більшості родини винаймають житло або проживають у родичів чи знайомих. Але є на території області кілька закладів, де люди проживають компактно по 300-400 осіб», – проінформував Трайтлі.

Нагадаємо, Німеччина профінансувала будівництво сучасної лікарні в Миколаївській області.