Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Президент Польщі закликає не втомлюватися від війни і продовжувати підтримувати Україну

20 Січня 2024, 13:24

В умовах повномасштабної війни Польща надає значну підтримку Україні та закликає міжнародну спільноту не припиняти це робити і не втомлюватися від війни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланнямна Укрінформ.

«Ми весь час намагаємося підтримувати Україну і весь час закликаємо міжнародну спільноту, і я вважаю це важливим завданням для себе, не припиняти допомогу для України», – підкреслив президент Польщі Анджей Дуда під час панельної дискусії «Захищаючи об’єднаний фронт Європи» на Всесвітньому економічному форумі.

Польський лідер зауважив, що Варшава однією з перших почала надавати військову допомогу Україні і після Польщі всі інші країни почали активніше допомагати нашій країні.

Зазначається, що за майже два роки війни Польща передала Україні понад 300 танків, зокрема кільканадцять сучасних танків Leopard 2.

«І якщо Україна не лише у змозі вже два роки стримувати чергові хвилі російських наступів і при цьому ще й відбивати захоплені території, то це показує неймовірну рішучість і героїзм України й абсолютно неймовірну волю виживання як народу, як незалежної країни, яка хоче сама вирішувати про своє майбутнє», – наголосив Дуда.

Президент підкреслив, що міжнародна підтримка упродовж цього часу дозволяла нашій державі ефективно захищатися, але ця допомога потрібна й надалі. У цьому контексті він звернув увагу на небезпечне явище втоми від війни у багатьох країнах, якому треба запобігати.

Раніше ми розповідали, скільки українців вʼїхало до Польщі після повномасштабного вторгнення.