Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Google надає українським держслужбовцям 5 тисяч ключів безпеки для захисту облікових записів

20 Січня 2024, 10:32

Під час нещодавнього Всесвітнього економічного форуму в Давосі команда Мінцифри зустрілася з керівництвом Google. Під час цієї зустрічі компанія анонсувала, що продовжить співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки. Зокрема у 2024 році надасть 5 тисяч ключів безпеки для захисту облікових записів українських урядовців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Урядовий портал.

Також команда Мінцифри разом із керівництвом Google провела в Давосі круглий стіл, щоб привернути увагу провідних експертів до України, продемонструвати новаторський підхід нашої країни до цифрової трансформації та прискорити інноваційну стратегію.

«Разом з Google ми запустили курси з кібербезпеки та штучного інтелекту, компанія підтримує українські стартапи й надає 50 000 ліцензій Workspace для Уряду. Тепер компанія надає ще 5 тисяч ключів безпеки для урядовців. Це сигнал про подальшу підтримку й допомогу Україні», – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Ключі безпеки від Google – це інноваційне рішення, яке дасть змогу значно посилити безпеку облікових записів, захистити критичні операції та гарантувати безпеку громадян у цифровому просторі.

Крім того, Google планує проводити навчання та тренінги, щоб українські урядовці навчилися користуватися цими пристроями й ефективно використовувати весь функціонал. Також компанія та український Уряд працюватимуть над спільними семінарами з кібербезпеки, щоб обмінюватися передовим досвідом і розробляти нові стратегії для захисту даних.

Раніше ми розповідали, що Естонія та її союзники запускають Талліннський механізм, щоб посилити кібербезпеку України.