Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Донеччині створюють кадровий резерв держслужбовців

20 Січня 2024, 9:54

Донецька обласна служба зайнятості запрошує долучитися до кадрового резерву працівників державної служби. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Донецької обласної державної адміністрації.

Проєкт насамперед розрахований на тих переселенців, які хочуть повернутися додому і бути корисними регіону. Саму ж ініціативу створили для оперативного забезпечення кадрами органів місцевого самоврядування Донецької області.

Наразі до кадрового резерву подали анкети вже майже 200 громадян.

Записатися можуть як службовці, що працюють, так і люди без досвіду роботи в державній службі. Серед вимог до претендентів: готовність до роботи на постраждалих територіях, володіння відповідними професійними та управлінськими навичками та компетенціями.

Завдяки резерву вже укомплектували працівниками установи в деокупованій Лиманській територіальній громаді та у Сартанській ВЦА Маріупольського району, яка працює на підконтрольній території України.

Охочим приєднатися до кадрового резерву потрібно лише заповнити анкету за посиланням.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.

Нагадаємо, нещодавно відбулася нарада щодо створення резерву працівників державних, правоохоронних, соціальних та інших органів для роботи на деокупованих територіях.