Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Кіпрі з’явилася сьома Українська книжкова поличка

20 Січня 2024, 9:11

Нещодавно в Муніципальній бібліотеці міста Орокліні відкрили вже сьому Українську книжкову поличкуна Кіпрі. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства в Республіці Кіпр.

Під час офіційної церемонії відкриття посол Руслан Німчинський наголосив, що доступ до української літератури, особливо для тимчасово переміщених українців, наразі є дуже важливим, адже дозволяє не втрачати зв’язок із Батьківщиною та рідною мовою.

У рамках цієї події Товариство українсько-кіпрської дружби разом з Муніципалітетом провело творчий вечір для ознайомлення громади регіону з українською культурою, під час якого, зокрема, відбулися майстер-класи для дітей з виготовлення закладок для книжок і концерт від українських і кіпрських дітей.

Проєкт «Українська книжкова поличка» реалізується під патронатом Першої леді України Олени Зеленської спільно із МКІП, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги.

У межах проєкту кожна закордонна громада може самотужки зібрати кошти та надрукувати книжки з макетів, наданих українськими видавцями, або закупити готові книги в українських дистриб’юторів.

Нагадаємо, нещодавно такий проєкт стартував в одній із провідних бібліотек столиці Аргентини –– Центральній бібліотеці Буенос-Айреса ім. Рікардо Гуіральдеса.

Фото: фейсбук Embassy of Ukraine in the Republic of Cyprus Πρεσβεία Ουκρανίας στην Κύπρο 

МІТКИ