Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Полтавщині хлібзавод завдяки гранту розширив технічне оснащення виробництва борошна

18 Січня 2024, 18:07

Руслан Ляшко – власник хлібзаводу «Наша пекарня» на Полтавщині. Вже понад 20 років хлібзавод забезпечує місто Лубни та весь район свіжим хлібом та близько півсотнею інших борошняних виробів.Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки.

Щоб сімейна справа розвивалась та мала найкращу сировину, чоловік розширив бізнес, тож тепер опікується ще й млином.

Продукція «Наш млин» продається переважно в Україні. На експорт йде до 5%, хоча минулого року цей показник становив 20% і млин переробляв до 1000 тон зерна пшениці на місяць.

Фото: телеграм Мінекономіки

Наразі об’єми впали майже вдвічі, проте Руслан вирішив повернути обсяги виробництва за рахунок розширення асортименту товарів.

Щоб вийти на ринок фасованої продукції, підприємець подав заявку на грант для переробних підприємств. На отримані кошти придбав лінію дрібного фасування борошна в паперові мішки по 1 і 2 кг.

Фото: телеграм Мінекономіки

«Це нова можливість для компанії. Зараз на ринку є дефіцит продукції дрібного фасування, поставки розписані на місяці вперед», –– пояснює Руслан.

Наразі на млині вже добудували виробниче приміщення та збільшили кількість працівників з 11 до 38 людей. Компанія має амбітні плани подальшого розвитку.

Раніше ми розповідали про те, як родина з Бахмута відновила виробництво соляних ламп у Дніпрі.