Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На деокупованій Херсонщині розмінували понад 24,5% території – Прокудін

18 Січня 2024, 13:08

На звільненій території Херсонщини розміновано понад 24,5% території. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна інтерв’ю Укрінформу.

«Нині понад 24,5% правобережжя розміновано. Це 168 тис. га території, з них майже 144 тис. га – землі сільськогосподарського призначення», – зазначив Прокудін.

За його словами, щодня Херсонщину обстежують понад 800 піротехніків, для порівняння: у березні минулого року їх було 80.

Крім того, кількість саперів планують збільшити за рахунок фахівців і ЗСУ, і МВС, і операторів мінної діяльності, які пройшли сертифікацію. Зазначається, що вже в лютому їх буде працювати близько тисячі.

«Ми просимо, щоб один батальйон, який уже проходить навчання, розподілили на нашу область. Це військові. Просимо також і Міністерство внутрішніх справ по лінії ДСНС додати 10 розрахунків. І плюс ще – навчаємо своїх. Точно не зупинимося на тому, що виділяють ЗСУ. Свою 124-у бригаду ТрО просимо», – зазначив начальник ОВА.

Нагадаємо, що Ісландія приєднується до IT-коаліції та Коаліції з розмінування, що надають підтримку Україні.

Фото ілюстративне: rfi.fr