Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як українцям продовжити тимчасовий захист у Чехії

17 Січня 2024, 18:08

Українські шукачі притулку, які перебувають у Чехії, можуть продовжити тимчасовий захист до кінця березня 2025 року. Продовження тимчасового захисту відбувається у два етапи, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Перший крок. Онлайн-реєстрація

  • Необхідно створити обліковий запис на Інформаційному порталі для іноземців. Заповнити форму, вказавши необхідну інформацію, а також зазначити актуальне місце проживання та підтвердити його.
  • За наявності дітей віком до 15 років їх реєстрацію проводять уповноважені представники. Особи, які досягли 15 років, реєструються самостійно.
  • Останнім етапом онлайн-реєстрації є вибір дати та часу візиту до відділення МВС для вклеювання візової наклейки. Після цього тимчасовий захист буде автоматично продовжено до 30 вересня 2024 року.

Увага! Онлайн-реєстрацію потрібно пройти до 15 березня 2024 року.

Другий крок. Візит до відділення МВС

У зазначену під час онлайн-реєстрації дату необхідно відвідати відділення МВС. Слід враховувати, що змінити раніше обрану дату можна в особистому обліковому записі тільки з поважних причин. Після візиту до поліцейського відділення і вклеювання візової наклейки тимчасовий захист буде продовжено до 31 березня 2025 року.

Увага! Відвідати відділення МВС потрібно до 30 вересня 2024 року.