Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для держслужбовців запускають гарячу лінію з питань нової оплати праці

17 Січня 2024, 12:46

Нещодавно запрацювала гаряча лінія з питань нової оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ. 

Гаряча лінія працює за номером: 0 800 505 442.

«Державні службовці можуть отримати відповіді на питання щодо своєї заробітної плати, а також щодо можливої зміни своєї посади, тому що після того, як зміниться кількість посад, можливо, зміниться внутрішня структура ЦОВВ», – зазначив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Він нагадав, що система оплати праці держслужбовцям затверджена в бюджеті 2024 року Верховною Радою. Також парламент підтримав у першому читанні урядовий законопроєкт щодо оплати праці держслужбовців за класифікацією посад. Ці норми, за словами Немчінова, в подальшому будуть імплементовані до закону про бюджет.

Наразі, як додав міністр Кабміну, уряд затвердив дві постанови: про систему оплати праці на основі класифікації посад і про скорочення граничної чисельності центральних органів виконавчої влади, територіальних підрозділів. За словами Немчінова, може бути скорочено до 20 тис. посад.

Нагадаємо, нещодавно запрацював оновлений короткий номер «гарячої лінії» для військових.