Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Данія надає пакет допомоги для відбудови Миколаєва

17 Січня 2024, 10:47

Уряд Данії надає Україні новий пакет допомоги на понад 21 млн доларів. Він призначений для відбудови Миколаєва. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Пакет містить такі проєкти:

  • в аграрному секторі, спрямований на розмінування сільськогосподарських угідь;
  • надання когенераційних установок;
  • реконструкція гуртожитку Миколаївського державного аграрного університету з протипожежної безпеки, що буде здійснюватися спільно з UNOPS Ukraine та All Ukraine.

Зазначається, що відповідно до Меморандуму про створення партнерства Данії, Миколаєва та Миколаївської області, який підписали 7 березня 2023 року, українсько-данська співпраця буде зосереджена на 8 напрямках. Йдеться про інфраструктуру, ефективне врядування, морську галузь, транспорт, міське планування, розвиток малого та середнього бізнесу, молодь та культуру.

Крім того, також за підтримки данського Уряду з листопада 2023 року запрацювали Офіс відновлення та розвитку Миколаївської області та Офіс відновлення та розвитку міської громади Миколаєва. Створено офіс посольства Данії у місті, який буде діяти як «форпост» посольства у місті та контактний пункт взаємодії із зацікавленими сторонами.

Нагадаємо, що Данія підтримуватиме відбудову громад в Україні спільно з ООН.