Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Функціоналом щодо зниклих безвісти опікується МВС: канали комунікації

15 Січня 2024, 17:36

До Мінреінтеграції продовжують звертатися люди із запитами, пов’язаними з пошуком зниклих безвісти, та іншими дотичнимипитаннями. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Втім, ще у вересні 2023 року Кабмін ухвалив постанову про передачу функцій Уповноваженого з питань осіб, зниклихбезвісти за особливих обставин, до Міністерства внутрішніх справ, Міноборони та Координаційного штабу з питаньповодження з військовополоненими.

Відтоді МВС займається координацією розшуку осіб та функціонуванням реєстру, Міністерство оборони — пошуком тілзагиблих, а Коордштаб — обміном тілами загиблих.

Ви можете звертатися на гарячу лінію Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, зпонеділка до суботи з 09:00 до 18:00 за номером: 16-98.

Там надають інформацію щодо роботи Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а такожконсультуватимуть родичів зниклих безвісти та формуватимуть анкети для Уповноваженого.

Надіслати запит можна електронною поштою: bezvisty.info@mvs.gov.ua (загальна електронна адреса), anketa.bezvisty@mvs.gov.ua (для заповнення анкет).

Також можна надіслати лист на поштову адресу: м. Київ, вул. Богомольця, 10.

Нагадаємо, у Запоріжжі відкрили перший в Україні Центр розшуку зниклих безвісти за особливих обставин.

МІТКИ